לימודי נגרות באזור השרון

נמאס לכם לשבת במשרד כל היום? רוצים לעשות קורס שיגרום לכם לקום מהכיסא? כדאי שתכירו את הקורסים המקצועיים לנגרות. הביקוש לרהיטים ולמוצרי עץ לבית לא נגמר לעולם, ואחד המקצועות העתיקים בישראל ממשיך לצמוח ולגדול בכל שנה. את המקצוע הנפלא של עבודה עם עץ אפשר ללמוד בנגריה מקצועית בשרון. לימודי נגרות באזור השרון יאפשרו לכם ללמוד מהבסיס את מלאכת העבודה עם עץ. 
 
סדנאות נגרות באזור השרון של מפגש יומי

את מלאכת היצירה והעיצוב עם עץ כדאי לעשות יחד עם חברים לעבודה. אם אתם רוצים ללמוד משהו חדש ומלהיב שיתאים לחברים במשרד, סדנאות נגרות באזור השרון יתאימו בהחלט! את הסדנא ניתן לחלק למספר מפגשים או להגיע לסדנא יומית. 

סדנת נגרות באזור השרון לגיבוש לעובדים


אם אתם מנהלים צוות בחברה, אתם יכולים לקבוע עבור הצוות יום גיבוש בסדנת נגרות באזור השרון. אנשי הצוות יבלו מספר שעות מחוץ למשרד בפעילות מהנה, מספקת ויצירתית.

הדבר היפה ביותר בסדנא לנגרות הוא הרגע שבו אתם מסיימים את הפרוייקט שלכם ולוקחים אותו הביתה לשימוש ביתי. בסדנאות אתם יכולים ליצור מוצרי עץ שונים כגון שולחן לסלון וכיסאות למטבח והכל על-פי הסגנון שלכם.  

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

קורס נגרות באזור השרון - רישום לקורס

אם החלטתם להירשם לקורס נגרות באזור השרון, אתם מוזמנים לפנות לחברת 'משאלות בעץ' המחזיקה נגריה גדולה ומקצועית ומציעה סדנאות וקורסים מקצועיים לבנייה ועיצוב בעץ. חברת 'משאלות בעץ' מספקת קורסים איכותיים ללימודי נגרות באזור השרון לצוותים רבים בחברות. הסדנאות והקורסים של חברת 'משאלות בעץ' מתאים במיוחד לימי גיבוש לצוותים וימי גיבוש למנהלים בכירים בחברה. צוות הנגריה מעביר הדרכה מקצועית ודואג לבטיחות המשתתפים בצורה הטובה ביותר.
 

לימודי נגרות באזור השרון דרך חברת 'משאלות בעץ'

מעוניינים לקבוע תאריך לקורס או לסדנא? חברת 'משאלות בעץ' מציעה לכם קורס מקצועי של 24 שעות לימוד, או סדנא יומית. את הסדנאות אפשר לחלק למספר מפגשים ולהוסיף עוד תכנים לסדנא. הסדנאות הייחודיות והקורסים של החברה משלבים 2 אלמנטים חשובים:

1 – לימוד והעשרת הידע בנושא עבודה עם עץ.
2 – עבודה מעשית של בנייה ועיצוב עם עץ.

להזמנת קורס או סדנא עבורכם, התקשרו עכשיו לחברת 'משאלות בעץ'!   

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן