לימודי נגרות בכפר סבא

גרים בכפר סבא ומחפשים קורס לנגרות? הגעתם למקום הנכון! לימודי נגרות בכפר סבא מתקיימים באחת הנגריות המקצועיות ביותר באיזור השרון. בלימודי הנגרות תקבלו הדרכה על העבודה עם עץ מלא ותלמדו להכיר את השלבים העיקריים בתהליך עיבוד העץ עד להגעה לתוצר הסופי. האם צריך ידע מקדים? התשובה היא בהחלט לא! אין צורך בידע מקדים על מנת שתוכלו ללמוד את מקצוע הנגרות. הקורסים המקיפים לנגרות מועברים על-ידי 2 מדריכים מנוסים בכדי שהידע יועבר בצורה מלאה לכל אחד ואחד בקורס. 

סדנאות נגרות בכפר סבא

מלבד קורסים מקיפים ללימודי עבודה עם עץ, ישנן סדנאות נגרות בכפר סבא של 4 שעות המספקות חוויה מלמדת ומעשירה של עבודה עם עץ. בסדנאות הללו בונים פרוייקט אישי של ריהוט לפי בחירה, ולאחר מכן ניתן לקחת את הריהוט הביתה. הריהוט נבנה על-ידכם ברמת גימור גבוהה מאוד ויכול לשמש אתכם בבית למשך השנים הבאות. חשבתם להחליף את השולחן בסלון? בסדנא לנגרות אתם יכולים לבנות את השולחן של הסלון בידיים שלכם! תוכלו גם לצבוע את השולחן בצבעים מיוחדים לעץ. 

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

הזמנת מקום לסדנת נגרות בכפר סבא

מתלבטים אם להזמין מקום לסדנת נגרות בכפר סבא? על מנת שלא תצטרכו להתלבט יותר, אתם יכולים לפנות לייעוץ מקצועי בנוגע ללימודי נגרות בנגריה הנמצאת מרחק נסיעה קצר מביתכם. הייעוץ ניתן חינם וכולל פרטים מלאים על הסדנאות ללימודי נגרות ועל קורס נגרות בכפר סבא. 

איפה אפשר להירשם לקורס נגרות בכפר סבא?

הנגריה של חברת 'משאלות בעץ' מאפשרת לכם להירשם לקורס נגרות בכפר סבא או לסדנאות יומיות. באתר האינטרנט של חברת 'משאלות בעץ' תוכלו לראות את המחירים של הקורסים והסדנאות המקצועיות. להרשמה לאחד הקורסים או הסדנאות הבאות, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לצוות חברת 'משאלות בעץ' ולשמור את המקום בשבילכם למועד הבא של לימודי נגרות בכפר סבא.

לימודי נגרות בכפר סבא דרך חברת 'משאלות בעץ'

לבחירת הקורס או הסדנא המתאימה ביותר עבורכם – השאירו פרטים אישיים באתר 'משאלות בעץ' או התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר האינטרנט של החברה.

קורסים וסדנאות לעבודה בעץ עושים רק עם הצוות המקצועי של חברת 'משאלות בעץ'!

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן