לימודי נגרות ברעננה

איך אפשר לארגן יום גיבוש איכותי לעובדים שלכם? לכל מנהל או מנהלת ידוע כי ימי גיבוש במהלך השנה הם הכרחיים על מנת שהעובדים בחברה יעבדו יחד בצורה הרמונית וטובה יותר.

ישנו מגוון רחב של פעילויות ליום גיבוש לעובדי חברות, אך הדרך הטובה ביותר לארגן יום גיבוש לעובדים היא באמצעות העשרת הידע שלהם ועבודה מעשית עם הידיים. מכיוון שהעובדים שלכם יושבים רוב הזמן מול המחשבים שלהם, יום גיבוש המחייב את העובדים שלכם להיות בתנועה ואינו כולל שימוש בטלפונים ומסכי מחשב, יהיה אידיאלי עבורכם.
 
יום גיבוש איכותי לעובדים שלכם מתחיל עם עבודה בעזרת הידיים. פעילויות הגיבוש המומלצות המוצעות היום הן סדנאות נגרות באיזור רעננה. אם החברה שלכם יושבת באיזור התעשייה של צומת רעננה או במרחק נסיעה קצר משם, אתם יכולים לתאם עבור העובדים שלכם יום ללימודי נגרות ברעננה והסביבה. 

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

סדנאות נגרות ברעננה לצוות

מנהלי צוותים יכולים לקבוע את יום הגיבוש לצוות בתאריך המתאים להם ביותר, ולאפשר לעובדים בצוות להינות מיום שלם או חצי יום מחוץ למשרד. אם אתם מנהלי צוות ויכולים לאפשר לעובדים שלכם 4 שעות לפעילות, סדנאות נגרות ברעננה יהיו הפתרון האידאלי בשבילכם. את הסדנא לצוות תוכלו להתחיל בבוקר ומשם לנסוע למשרד עם חוויות חדשות ועם צוות רענן עם אנרגיות חיוביות שיעזרו לו לשפר את העבודה במשרד. 

סדנת נגרות ברעננה למחלקה

אם אתם מנהלי מחלקה, מומלץ לחלק את העובדים לקבוצות וכך לאפשר לכל עובד להצטרף לסדנת נגרות ברעננה בתאריכים שונים. באופן זה לא תפגעו בעבודה השוטפת של כל המחלקה שלכם.

קורס נגרות ברעננה לכל החברה 

מנהלים חברה קטנה באיזור רעננה? גם אתם תוכלו לצרף את העובדים שלכם לקורס נגרות ברעננה. הסדנאות והקורסים המומלצים ביותר לימי גיבוש שייכים לחברת 'משאלות בעץ'. 

חברת 'משאלות בעץ' מחזיקה בנגריה מקצועית באיזור השרון, ומספקת הדרכות ללימוד נגרות המתאימות לכל אחד, גם לאנשים שאין להם ידע בעבודה עם עץ. 

לימודי נגרות ברעננה והסביבה דרך חברת 'משאלות בעץ' 

להרשמה של העובדים שלכם ללימודי נגרות ברעננה, השאירו פרטים של החברה שלכם באתר 'משאלות בעץ', וצוות הנגריה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר המתאימה במיוחד לעובדים שלכם. 
 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן