קורס נגרות עץ מלא

כל מי שמכיר מעט את עולם הריהוט יודע, שקיים הבדל בין עץ מלא לסוגי עצים אחרים, סיבית, סנדוויץ' ואחרים. בעוד שעץ מלא נחשב לאיכותי יותר מכאן שהוא גם יקר יותר, הרי שעצים מסוגים אחרים, נחשבים זולים ופשוטים ולכן גם פחות משתלם לרכוש אותם ונגרים בדרך כלל לא ממליצים על כך.

עבודה עם עץ מלא היא שונה מאשר עם עץ מסוגים אחרים, מאחר ולכל עץ יש מאפיינים משלו, למשל גרשוני, אורן, אלון וכדומה. לכן צריך לדעת כיצד לגשת אליו, כיצד לעבד ולטפל בו. אלה בדיוק הדברים שלומדים במסגרת קורס נגרות עץ מלא. הקורס מלמד כיצד לעבוד עם מכשירים חשמליים ומכשירים אחרים במסגרת עבודה עם עצים מסוגים שונים, אך כמו כן הוא מלמד כיצד לעבוד עם סוגים שונים של עצים מלאים.

קורס נגרות עץ מלא, בדומה לקורסי נגרות אחרים, מתייחס לשני חלקים בעבודה. החלק התיאורטי, זה שקשור למאפיינים של העץ וכיצד לגשת אליו, כיצד יש לעבוד איתו, כיצד שומרים עליו וכדומה. וכן החלק שמתייחס לעבודה עם העץ מבחינה מעשית, כלומר איך מנסרים אותו בצורה נכונה, משייפים, צורבים וכדומה. קורס נגרות עץ מלא, מיועד להעניק לסטודנטים את הכלים הנדרשים לשם כך.

ברור לכל שבשביל להיות נגר מקצועי, גם אם בוחרים שלא לעבוד עם עצים פשוטים יותר, הריי עדיין צריך לדעת כיצד לעבוד איתם, צריך להכיר את המאפיינים שלהם, כיצד ניתן לשלב את העבודה איתם ברהיטים שונים ועוד.

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

קורס נגרות עץ מלא

מנגד, אם נרשמים אל קורס נגרות עץ מלא בתור תחביב, בשביל להכיר את עולם הנגרות ולבצע עבודות ביתיות לצרכים פרטיים, אין שום סיבה צורך להכיר עצים אחרים, ואפשר להתמקד בעבודה עם עץ מלא. במסגרת קורס כזה, לומדים להכיר עץ מלא, לומדים כיצד עובדים איתו, וכן במסגרת פרויקט אישי בונים רהיט (שולחן) מעץ מלא. במסגרת הקורס מקבלים את כל הציוד הנדרש בשביל לבצע את העבודות השונות. יש לציין שקיימים קורסים ברמות השונות, החל מקורסי מתחילים וכלה בקורסי מתקדמים אליהם אפשר להגיע רק במידה ומסיימים קורס מתחילים קודם לכן.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על קורס נגרות עץ מלא, אתם מוזמנים להשאיר פרטים אצלנו. אנחנו במשאלות בעץ, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם יכולים לפנות אלינו עוד ולקבל הצעת מחיר לקורס או סדנה על פי בחירתכם. תיצרו איתנו קשר בהקדם על מנת שיישארו לנו מקומות עבורכם.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן