קורס נגרות

כמה מאיתנו היו שמחים להיות מסוגלים לקחת מסור, פטיש, וכמה סוגים של עצים ולהיות מסוגלים ליצור מהם מדף, שולחן או כיסא לבית או לגינה? כמה מאיתנו היו שמחים להיות מסוגלים לבצע עבודות עץ שונות לבית במקום לרכוש עבודות מוכנות בחנות או להזמין בעל מקצוע שיעשה זאת עבורנו? בשביל זה אנחנו יכולים להירשם לקורס נגרות.

אם בעבר קורסי נגרות נחשבו כקורסים מקצועיים שנועדו עבור אנשים שמעוניינים לעסוק בתחום, הרי שעם השנים נפתחו יותר ויותר קורסים בתחום, אשר מתאימים לקהל הרחב, קהל חובבים בעיקרו, אשר מעוניין להכיר את התחום על מנת להיות מסוגל לבצע עבודות נגרות פשוטות ואחרות, לצרכיו הפרטיים. כמובן שלצד אותם חובבים, יש לא מעט אנשים שלומדים במסגרת קורס נגרות את הבסיס ומעבר לכך, ועם הזמן הם מתקדמים והופכים להיות נגרים לכל דבר.

זאת כמובן אחרי שם הופכים להיות שוליה של נגרים מנוסים בנגריות שלהם.

מה לומדים בקורס נגרות?
הקורס מתחלק לשני חלקים, תיאורטי ומעשי. בתחום התיאורטי לומדים להכיר סוגים שונים של עצים, מאפיינים שלהם, כיצד ניתן לעבוד איתם ומה ניתן לבנות בעזרתם. כמו כן לומדים מהו עיבוד עץ, אלו צבעים מתאימים לעבודה עם עץ ועוד.

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

מרבית הקורס מתייחס כמובן לצד המעשי

למשל כיצד עובדים עם מכשירים שונים, מסורים, מחלציים, פטישים, מברגות, פלס ועוד, כיצד בונים רהיטים מסוגים שונים, איך עובדים עם העץ ועם מכשירי חשמל שונים, כיצד מבצעים גימור של עבודה ועוד מגוון רחב מאוד של אלמנטים. חשוב להבהיר, אי אפשר ללמוד נגרות מבלי להכיר את שני החלקים, התיאורטי והמעשי.
למרות שלכאורה התחום המעשי הוא המשמעותי, הרי שבלי הצד התיאורטי לא נדע להכיר את המאפיינים השונים של העצים ועל כן לא נדע מה אנחנו יכולים לעשות איתם וכיצד להשתמש בהם. כל קורס נגרות, כולל עבודת גמר במהלכה יש להביא את הידע שלמדנו במסגרת הקורס לשטח, כלומר עלינו לייצר רהיט מסוים שיוכיח שאנחנו הפנמנו היטב את החומר שנלמד. אותו רהיט כמובן ישמש אותנו בבית או במשרד, לפי בחירתנו.

לסיום, אם אתם רוצים ללמוד נגרות בצורה מקצועית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. wood-wish מגשימה לכם חלום ישן ומלמדת אתכם כל מה שאתם צריכים אודות עולם הנגרות. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח להציג בפניכם את עקרונות עולם הנגרות מכל זווית אפשרית.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן