דקים

כל מי שמתעניין בריצוף חוץ נוח, איכותי ועמיד יוכל למצוא מענה מלא למבוקשו בריצוף דקים. דקים מהווים בעצם כמשטחי ריצוף אשר עשויים מקורות עץ מסוג כזה או אחר.

ניתן להשתמש בבניית דקים למגוון רחב של מטרות – החל מריצוף של פינות ישיבה שונות בגינה, דרך ריצוף הכניסה לבית וכלה בתחליף למשטחי דשא.

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של דקים מסוים שונים, אשר נבדלים אלו באלו במגוון רחב של תכונות הן באיכות, הן ברמת העמידות והן בעיצוב והמראה.

אם גם אתם נמצאים במסעות חיפוש אחר דקים – במשאלות בעץ מציעים עבורכם דקים איכותיים מסוגי עצים שונים.
במידה ואתם קצת מתקשים להחליט או להבין איזה מסוגי הדקים יענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם – צוות המקום ישמח לייעץ לכם ולהמליץ לכם על הסוגים הרלוונטיים.

דקים

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

סוגים שונים של דקים

כאמור, קיימים סוגים שונים של דקים אשר נבדלים מסוג העץ מהם הם עשויים בין הדקים הנפוצים יותר בהם קרוב לוודא תתקלו בעת חיפוש אחר דקים – דקים מאורן, דקים מטיק בורמזי, דקים מאיפאה, מקומרו, דקים מבמבוק ודקים סינטטיים. לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות והחסרונות שלו – בעת בחירת דקים קיימת חשיבות לקחת בחשבון כי כל דק זקוק לתחזוקה בצורה כזאת או אחרת.

לעיתים קרובות הדקים העשויים מעצים איכותיים יהיו אומנם יותר יקרים אך יחד עם זאת התחזוקה שלהם תהיה יותר פשוטה והם גם ישמרו על המראה ההתחלתי שלהם לאורך זמן ארוך יותר – פרמטר חשוב אשר מצדיק את פערי המחיר.

מהסיבות הללו, טרם בחירת הדקים קיימת חשיבות גבוהה לקחת בחשבון את כל אותם הפרמטרים אשר ישפיעו על הבחירה ולהכיר את הסוגים השונים ואת ההבדלים ביניהם בצורה מעמיקה.

משאלות בעץ מציעים עבורכם דקים מהעצים האיכותיים והעמידים ביותר. בנוסף לאיכות המוצר וחומרי הגלם, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ אדיבים ומקצועיים ומסיוע של הצוות בבחירת הדקים אשר יענו הן על הצרכים שלכם והן על דרישות השטח אליו מיועדים אותם דקים. בכל שאלה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משאלות בעץ. 
 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן