נגרות עץ מלא

כל מי שפונה לחנות רהיטים ומבקש לרכוש רהיט מסוים יודע, שמולו יעמדו רהיטים מסוגי עצים שונים, לצד רהיטים שיוצרו בעבודת נגרות עץ מלא, יהיו רהיטים שיוצרו באמצעות עצים מסוגים אחרים, הרבה יותר פשוטים וזולים. כשהוא יסתכל על המחיר הוא יגלה את ההבדל שבין הרהיטים וישאל את עצמו, מה עדיף, לרכוש רהיט מעץ מלא או רהיט זול יותר מעץ אחר?

יש סיבה מדוע רהיטים שיוצרו במסגרת עבודת נגרות עץ מלא עולים יותר מאשר רהיטים שיוצרו בסוגים של עצים אחרים. בסופו של דבר, מה שעומד בבסיס הרהיט, מה שמחזיק אותו ולמעשה הוא האלמנט החשוב בו, זה סוג העץ. אם העץ איננו חזק ואיכותי מספיק, אז הוא לא יחזיק מעמד.

לכן בבסיס הבחירה היא בין עץ שיחזיק מעמד זמן רב, עץ שיאפשר לנו ליהנות מהרהיט שנים רבות או רהיט שעשוי בחומרים זולים יותר, כאלה שיאלצו אותנו עם הזמן להחליף את הרהיט או לחדש אותו.

היתרונות של עץ מלא הם רבים ואנחנו נציג כאן כמה מהם ונפרט עליהם:

ראשית, עץ מלא הוא עמיד יותר. מדובר על עץ שהמרקם והמראה שלו נשמרים לאורך זמן ואם קיים איזה פגם, הרי שניתן לטפל בו במהרה ובצורה איכותית כך שיהיה ניתן להסתיר אותו.
 

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

היתרונות של עץ מלא הם רבים ואנחנו נציג כאן כמה מהם ונפרט עליהם:

שנית, בעץ מלא, אין חומרים שאינם קשורים לעץ ואינם שייכים אליו באופן טבעי, למשל פורמהאלדהיד, דבק מיוחד שקיים בעצים כמו סיבית, שבבית או סנדוויץ'. הבעיה עם דבק זה, מלבד העובדה שהוא לא חלק אורגני מהעץ, הוא גם יכול עם הזמן לדעוך, מה שיכול לערער את העץ.

שלוש, עץ מלא הוא הרבה יותר בריא לסביבה. הוא לא פולט גזים רעילים, הוא לא מסרטן, הוא נוצר בהליך טבעי, מדובר בעץ הרבה יותר ידידותי לבני אדם ולסביבה בו הוא מוצב.

ארבע, המראה שלו הרבה יותר טבעי ונעים לעין מאשר מראה של עץ סיבית או מראה אחר. מאחר וזה עץ מלא, אשר אפשר להבין שהוא משרה אווירה יותר טבעית במקום בו מציבים אותו.

אם אתם מחפשים עוד מידע אודות עבודות נגרות עץ מלא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אצלנו במשאלות בעץץ תוכלו למצוא את כל המידע ההכרחי עבורר עבודות עץ מלא. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר, והצוות שלנו ישמח לעמוד לעזרתם. אצלנו תוכלו גם ללמוד קורס נגרות עץ מלא וכך תוכלו לייצר רהיטים שונים עבורכם בעזרת עץ מלא. 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן