נדנדה מעץ לגינה

נדנדה מעץ לגינה היא לא רק מוצר שילדים אוהבים, כי אפילו מבוגרים נהנים להשתמש בה ולחזור ברגע לילדות. נדנדת עץ לגינה מאפשרת ליצור אוירה רגועה וכפרית כמעט בכל מקום : בחצר, בגינה, במרפסת ואפילו בפנטהאוז במרכז העיר. למעשה אתם בכלל לא חייבים שתהיה לכם גינה…

אם גם אתם חולמים על נדנדה מעץ אל תתפשרו על נדנדה שהיא פחות מאיכותית. הבחירה אמנם קשה כי המבחר מבלבל ויש אינסוף צבעים, דגמים וסוגים. אז מה עושים? רוכשים נדנדה מעץ לגינה של חברת "משאלות בעץ" כי הן האיכותיות ביותר שיש. כל המוצרים של חברה זו, כולל נדנדת עץ לגינה, מיוצרים תוך שימת לב לפרטים הכי קטנים. 
לא מאמינים לנו, נכון? אז הנה כמה דוגמאות :

  1. כל הנדנדות של "משאלות בעץ" מיוצרות בעבודת יד.
  2. כל הנדנדות כוללות מושב מעוגל לישיבה נוחה 
  3. כל הנדנדות כוללות חיזוקים מברזל
  4. כל הנדנדות מאפשר שדרוגים כמו גגון, צבע ו/או ריפוד. עם זאת, הבוחרים לשדרג את הנדנדה באמצעות ריפודים חייבים לטפל בהם בעדינות, כלומר : לכבס אותם בחום נמוך (עד 30 מעלות צלסיוס ) ולא לייבשם במייבש כביסה.

נדנדות מעץ מלא

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

נדנדה מעץ לגינה

כל הנדנדות הן אמנם במידות קבועות (רוחב מושב – 150 ס"מ, רוחב כללי – 220 ס"מ, עומק כללי – 140 ס"מ וגובה – 195 ס"מ) אך ללקוח ניתנת אפשרות בחירת סוג הנדנדה : נדנדת עץ לגינה תלויה או עומדת. 
כמו כן, חברת "משאלות בעץ" מעניקה לרוכשיי נדנדה מעץ לגינה אחריות לשנה שמוגבלתת לתנאים הבאים :

האחריות אינה כוללת שימוש בנדנדת עץ שאינו בהתאם להוראות היצרן . 

האחריות אינה כוללת נזקים עקב שימוש רשלני בנדנדה או עקב ונדליזם.  

האחריות כוללת את הנדנדה בלבד ולא את הריפודים. לכן כל בעיה בריפודים אינה כלולה באחריות, למשל : דהייה בעקבות חשיפה לשמש, נזקים כתוצאה מכביסה לא נכונה (חום גבוה, ייבוש במייבש וכו') קרעים, עובש וכו'.

האחריות אינה כוללת נזקים שסיבתם היא בלאי טבעי. למניעת בלאי זה מומלץ לשמן את הנדנדה ולהשתמש לשם כך בצבע שמן מתאים בלבד. 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן