נדנדה מעץ

נדנדות מעץ מלא

איזה כיף להתנדנד בחוץ עם הילדים ואיזה כיף להתנדנד בלעדיהם ולחזור לילדות בן רגע. נדנדה מעץ יוצרת אוירה פסטורלית ונעימה והיא מתאימה כמעט לכל מקום : חצר, גינה ואפילו דירות גג עירוניות. אנחנו בטוחים שכל בני המשפחה ייהנו מנדנדת עץ : הילדים ולא פחות מכך המבוגרים, למרות שאנחנו די בטוחים שהם בחיים לא יודו בכך…

לכן, כדי להינות מכל היתרונות של נדנדת עץ כדאי לבחור מראש בנדנדה איכותית, למשל :  נדנדה מעץ מלא. כיום יש מגוון סוגים, צבעים ודגמים של נדנדות, אך מעל כולן בולטות הנדנדות של "משאלות בעץ" מסיבה אחת : נדנדות אלו מתוכננות תוך שימת לב לפרטים הכי קטנים (ברגים, סוג העץ, איכות הצבע ועוד) ותוך הקפדה על גימור איכותי. למשל : כל הנדנדות ב"משאלות בעץ" מיוצרת כמובן בעבודת יד וכוללות מושב מעוגל לנוחות מקסימלית בישיבה
רוב הנדנדות כיום מצוידות בחיזוקי ברזל וניתן להוסיף להן צבע וגגון, אך חלקן ניתנות לתלייהה וחלקן עומדות על מעמד שהוא כמובן מרהיבב ביופיו. המידות של נדנדת עץ הן לרוב קבועות: רוחב מושב – 150 ס"מ, רוחב כללי – 220 ס"מ, עומק כללי – 140 ס"מ וגובה – 195 ס"מ. לכל הנדנדות ניתן להוסיף ריפודים, אך יש להקפיד על הכללים הבאים : יש לכבס אותם בטמפרטורה של 30 מעלות צלסיוס מקסימום ואין לייבשם במייבש כביסה.

נדנדות מעץ מלא

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

נדנדה מעץ

נדנדות מעץ

כמו כן, ברכושכם נדנדה מעץ חשוב לעשות זאת מחברה מקצועית שתעניק לכם אחריות על הנדנדה. עם זאת, גם חברה מקצועית כדוגמת "משאלות בעץ" מגבילה את האחריות באופן הבא:

האחריות כוללת אך ורק שימוש בנדנדה שנעשה על פי הוראות היצרן

האחריות אינה כוללת נזקים בנדנדה בעקבות כל מעשה של רשלנות או ונדליזם מצד הלקוח

האחריות אינה כוללת את הריפודים של הנדנדה ואת הבעיות הבאות בהם : דהייה בעקבות חשיפה לשמש, נזקים בעקבות כביסה שלא ע"פ ההנחיות, קרעים, עובש וכו'.

האחריות אינה כוללת נזק כתוצאה מבלאי טבעי של הנדנדה ולכן מומלץ לשמן אותה.  שימון זה חייב להיעשות באמצעות צבע שמן מתאים ששומר על הנדנדה לאורך שנים.

 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן