נדנדת עץ

נדנדה מעץ היא מוצר שאהוב על בני כל הגילים : ילדים ואפילו המבוגרים שחוזרים להיות ילדים ברגע. נדנדת עץ יוצרת בכל מקום אוירה נעימה ופסטורלית וכמעט כולם יכולים ליהנות מכך : אלו שיש להם, אלו שיש להם גינה ואפילו אלו שיש להם "רק" דירת גג בלב העיר. 

לכן, אם גם אתם רוצים להינות מנדנדת עץ כדאי שתבחרו מראש בנדנדה שהיא איכותית. אמנם הבחירה קשה כי יש מבחר רב של צבעים, דגמים וסוגים של נדנדות עץ אבל אנחנו ממליצים על הנדנדות של "משאלות בעץ". למה? כי כל הנדנדות של חברה זו  מיוצרות תוך שימת לב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד. למעשה, אלוהים מצוי בפרטים הקטנים גם כשמדובר בנדנדה מעץ.  

רוצים דוגמאות? בבקשה : ב"משאלות בעץ" מייצרים כל נדנדה מעץ בעבודת יד תוך הקפדהה על כל השלבים : החל ברמת הבורג, דרך סוג העץץ וכלה באיכות הצבע והגימור. בנוסף, כל הנדנדות שמיוצרות בחברה זו כוללות מושב מעוגל שמאפשר ישיבה בנוחות מקסימלית. פינוק אמיתי כבר אמרנו?

נדנדות מעץ מלא

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

נדנדת עץ

הנדנדות שמיוצרות בחברת "משאלות בעץ" מחוזקות בברזלים ואפשר לאבזר להן גגון וצבע. חלק מהנדנדות הן תלויות וחלקן עומדות וכמובן שהבחירה ניתנת ללקוח. לכל הנדנדות מידות קבועות : רוחב מושב – 150 ס"מ, רוחב כללי – 220 ס"מ, עומק כללי – 140 ס"מ וגובה – 195 ס"מ. 

בנוסף, כל הנדנדות שמיוצרות בחברה זו אינן כוללות ריפודים אך ניתן להוסיף אותם בתשלום סמלי. עם זאת, יש לטפל בריפודים אלו בעדינות, למשל : לכבס אותם בטמפרטורה נמוכה (עד 30 מעלות צלסיוס ) ולא לייבש אותם במייבש כביסה.

כמו כן, חברת "משאלות בעץ" מעניקה אחריות לשנה ללקוחות שרוכשים נדנדת עץ אך שימו לב לתנאיה : 

האחריות כוללת שימוש בנדנדה בהתאם להוראות היצרן בלבד. 

האחריות אינה כוללת נזקים שנעשו בנדנדה כתוצאה מרשלנות או ונדליזם. 

האחריות אינה כוללת את הריפודים, ולכן הבעיות הבאות בריפודים אינן נכללות באחריות: דהיית הריפודים לאחר חשיפה לשמש, נזקים עקב כביסה בחום גבוה או ייבוש במייבש כביסה, קרעים, עובש וכו'.

האחריות אינה כוללת נזקים עקב בלאי טבעי של נדנדת העץ ולמומחי "משאלות בעץ" הפתרון: למניעת בלאי טבעי הקפידו לשמן את הנדנדה באמצעות צבע שמן מתאים.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן