עבודות עץ

"משאלות מעץ" הינה חברה המתמחה בייצור ועיצוב של עבודות עץ בהתאמה אישית. הניסיון הרב שנים ביצירה של מגוון עבודות עץ, מאפשרת ל"משאלות מעץ" להגשים בעבורכם את חלום העיצוב בעץ. לפניכם המדריך לכל מה שרציתם, וגם כל מה שחשוב לדעת, על עבודות עץ.
 
עיצוב של עבודות עץ
כאמור, כאשר מעוניינים להזמין עבודות עץ בהזמנה אישית, אנחנו יכולים ליהנות לא רק מהתאמה מבחינת הגודל, אלא גם מבחינת העיצוב ונוחות השימוש. מומלץ לבחור במוצר עץ שיוכל לתת לכם מענה עיצובי המשלים את העיצוב של הבית, בין אם בסגנון כפרי, פרובאנס או מודרני. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בעבודה איכותית, מומלץ לשמור על קווים עדינים, על מנת שפריט הריהוט לא יראה בר חלוף, ולא יכתיב רק אופנה אחת.

בחירת סוגי עץ לביצוע עבודות עץ
לפני שאתם ניגשים אל תהליך הביצוע בפועל של עבודות העץ לבית או לחצר, חשוב מאוד לבחור את סוג העץ לביצוע העבודה. לעץ, יש תפקיד חשוב ביותר ליצירת מוצר סופי איכותי, יחד עם זאת, חשוב לבחור את סוג העץ לפי השימוש ולפי המיקום. עץ מלא, אשר נחשב לעץ האיכותי ביותר, יוכל לשמש אתכם נאמנה למגוון רחב של שימושים, הן בתוך הבית והן מחוץ לבית. חשוב לדעת, כי ישנם סוגים שונים של עץ מלא, בהתאם לסוג העץ, כמו עץ אלון, עץ בוק, עץ פיני, והמחיר נקבע בהתאם.

סדנאות וקורסים

ליצירה בעץ מלא

תחזוקה של המוצר

מומלץ לוודא אודות התחזוקה של הרהיט או המוצר לפני שאתם בוחרים את סוג העץ, האם הוא מתאים לחצר או לבית, האם קל לנקות אותו וכיצד אפשר להגן עליו.
 
הניסיון והמקצועיות של הנגר
ביצוע של עבודות עץ דורשות מיומנות בעבודה וגם ניסיון. מומלץ לבחור בחברה או בנגר להם ניסיון רב שנים בביצוע של מגוון עבודות נגרות. תוכלו להתרשם מתיק עבודות או ממוצרים בפועל ולהבחין ברמת הגימור של המוצר.
 
"משאלות מעץ" מתמחה בעיצוב וייצור של מגוון עבודות עץ לפנים לפנים ולחוץ הבית. ב"משאלות מעץ" תוכלו להתאים בדיוק את המוצר לצרכים שלכם, לעיצוב ולגודל.
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן