פינות זולה

כשאתם הולכים לבחור פינות זולה לחצר כדאי לכם לקרוא טיפים של מומחים לפני הרכישה. לפניכם מספר טיפים שנכתבו ע"י המומחים של "משאלות בעץ", חברה שמתמחה בריהוט בית וגן מעץ בהתאמה אישית ללקוחות. מוכנים לטיפים של המומחים?

טיפ מספר אחד – תמדדו את השטח שעומד לרשותכם כי יש להתאים כל פינת זולה לחלל הקיים, כלומר לגודל של הגינה, המרפסת או של החצר . אם אתם מתכננים ליצור את הפינה דווקא בתוך הבית (כי למה לא ליהנות גם בחורף?)  חשיבות המדידה רבה עוד יותר.

טיפ מספר שתיים – בחרו בפינות זולה עמידות ואיכותיות. ככל ריהוט חיצוני אחר גם פינת זולה חשופה לפגעי מזג האוויר הישראלי הקשה, לכן מומלץ לרכוש פינה שעשויה מעץ עמיד וחזק כמו עץ אורן פיני שעבר חיטוי. בנוסף, אל תשכחו לרכוש פינה שמזכה אתכם באחריות כדי שיהיה לכם גב מקצועי בכל בעיה.
 

פינת זולה קלאסית

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

טיפים של מומחים לפני הרכישה

טיפ מספר שלוש – בחרו במזרנים איכותיים. אנחנו לא בטוחים אם אומרים מזרון או מזרן אבלל דבר אחד בטוח : המזרונים (או המזרנים) של פינת זולה צריכים להיות נוחים ואיכותיים. אצל המומחים של "משאלות בעץ" תוכלו אפילו לבחור את צבעי המזרונים (או איך שאומרים את זה…)

טיפ מספר ארבע – התאימו את פינת הזולה לעיצוב הקיים, למשל בחרו בבדים למזרוניםם שיוצרים שפה עיצובית אחידה עם המוצרים הקיימים כמו כלים, אביזרי נוי ועוד. כמובן שבדים אלו צריכים להיות גם עמידים (שוב פגעי מזג האוויר הישראלי), חסינים למים וגם נעימים למגע.

טיפ מספר חמש – בדקו מה מתאים לכם. כיום יש מגוון רחב של פינות זולה כמו ספה בודדת, ספהה זוגית או ספה לשלישייה ולכולם ניתן להוסיף משענות ידיים. במה לבחור? זה תלוי רק בכם ובצרכים שלכם כי מבחינת תקציב ההבדל לא משמעותי.

טיפ מספר שש – אל תשכחו שולחן תואם. פינות הזולה משמשות לרוב לאירוח וכמיטב המסורת הישראלית אירוח זה כולל גם אוכל ושתייה. לכן מומלץ לרכוש בנוסף גם שולחן נמוך ולהתאים אותו לפינת הזולה מבחינת צבעים, סגנון, עיצוב, סוג העץ ועוד.

 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן