פינות מרוקאיות

פינות ישיבה נוחות, רכות ומזמינות קיימות בשלל סגנונות ועיצובים, אך פינות מרוקאיות נועדו בעיקר לאירוח של מספר אנשים די גדול ולכן דורשות חלל מתאים כדי שלא ליצור צפיפות, במיוחד אם מדובר במרפסת. כאשר מקצים פינה בגינה לאירוח ניתן לרהט אותה בפינה מרוקאית גדולה ללא כל בעיה. גם פינות נישה שכאלה ניתן למצוא במגוון חומרים ואנחנו, חברת משאלות בעץ, כמובן מציעות לכם את האופציה האיכותית והמועדפת – ריהוט מעץ מלא.

כיצד בוחרים פינות ישיבה מרוקאיות?

עצתנו הראשונה היא לחוש במו ידיכם את מגע הריפוד, האם הוא מספיר רך ונוח. הצצה בקטלוג לגמרי אינה מספיקה ואינה מעבירה את התחושה של האריג עליו תשבו בעתיד. חשוב להתייעץ עם הצוות שלנו לגבי עמידות האריג, כיצד יש לטפל בו ולהאריך את חייו, על אילו מחירים מדובר ולבחון בעצמנו האם אסתטית אריג הריפוד מוצא חן בעינו גם ויזואלית. פינות ישיבה מרוקאיות הן בדרך כלל בעלות שלושה מושבים או יותר כדי ליצור אווירה חמה ואינטימית בחלל האירוח.

פינות מרוקאיות

פינות נישה

גם פינות נישה או פינות זולה לצורך העניין, מאד נפוצות וניתן למצוא אותן בבתים רבים. מדובר בפינת ישיבה נוחה, לא "מעונבת", מאפשרת ישיבה משוחררת וחפשיה, מתאימה גם לבית, גם למרפסת וגם לחצר. לפינות זולה אופי מיוחד וניתן לעצב כל אחת מהן באופן ייחודי ובסגנון אישי, עד שלמעשה היא הופכת לפריט עיצובי בבית או בחוץ. לאפשרויות העיצוב אין גבול, ודמיונכם יכול "להשתולל" כאוות נפשכם. בחברת משאלות בעץ נוכל לסייע לכם בייעוץ ובהתאמת חומרי הגלם הרלוונטיים להגשמת הפנטזיה העיצובית שלכם.

עצות הזהב שלנו:

לפני שאתם מחליטים איזו פינת נישה או פינה מרוקאית תרצו לרכוש, בדקו היטב את גודל החלל אליו נכנסת פינת הישיבה. אווירה דחוסה וצפופה תפגע באווירת הרוגע והשלווה שבכוונתכם להשרות. גם לחומרי הגלם חשיבות עליונה. לא מדובר רק באריג ריפוד רך, נוח ומזמין, אלא בשלד עשוי מעץ מלא ואיכותי וגם במזרן איכותי שיחזיק מעמד זמן רב. גם שלד הרהיט, גם המזרן וגם הריפוד אמורים להיות עמידים בפני פגעי מזג האוויר, במיוחד אם מדובר במרפסת או בגינה. על שלד העץ יש להגן עם חומר סיכה מיוחד המונע ממזיקים שונים לכרסם בו ולפגוע בשלמותו. גם על הריפוד ניתן לרסס חומר הגנה לאריגים מפני רטיבות, אבק ולכלוך.

לסיכום - פינות מרוקאיות

אם הגעתם אלינו, הגעתם למקום הנכון. עלעלו בנחת בקטלוג המוצרים העשיר שלנו, התרשמו מהמגוון והסגנונות השונים, ואל תהססו לפנות לעזרה או לייעוץ אל כל אחד מאנשי הצוות המקצועי והמיומן שלנו. נשמח לשרת אתכם בכל שעה. ניתן לפנות אלינו טלפונית באמצעות מספר הטלפון המופיע באתר או בצעו פניית און ליין ותיענו ברצון ובמהירות.
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן