שולחן נזירים

עולם הנזירים הבודהיסטי הביא לנו לא מעט דברים, מבחינת תובנות, צורת חשיבה,צורת התנהלות ועוד. מי היה מאמין שאחד הדברים שהם יביאו לנו הוא שולחן לחצר?

שולחן נזירים הוא מונח ידוע בעולם הריהוט לחצר ולבית, ובפרט כשמדובר על שולחן נזירים מעץ מלא. אנחנו יכולים למצוא שולחנות מסוג זה בלא מעט מקומות, בפרט בחצרות של בתים פרטיים, גנים ציבוריים, גני אירועים, מסעדות, אזורי פיקניק ועוד. מדובר על אלמנט ייחודי בעל עיצוב ססגוני אשר משרה אינטימיות ותחושה נעימה.

הרעיון של שולחן נזירים הוא מאוד פשוט, מדובר על שולחן מעץ מלא אשר לצדדיו נמצאים שני ספסלים שמהווים מקום לישיבה.

שולחנות מעץ לגינה

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחן נזירים

שולחן נזירים מעץ מלא מאופיין בכך, שמצד אחד הוא מבטא מאסיביות כפי שאפשר לראות בעין, אך מצד שני הוא בנוי בצורה עדינה ואלגנטית, הוא לא נראה כבד ולא יוצר תחושה של כבדות.  העיצוב שלו בנוי על זה שהעצים מחוברים אחד לשני והרגליים של השולחן מתחברות עץ בתוך עץ.

הסיבה שהוא נקרא שולחן של נזירים היא, שהוא מזכיר במראה שלו שולחן סביבו יושבים נזירים בעת התפילות או המנוחה בין התפילות. הספסלים שסביב השולחן יכולים להכיל מספר אנשים אשר יכולים לשבת עליהם, מדובר בשולחן יחסית גדול ולכן הוא צריך לפנות שטח נרחב. מצד שני, אפשר להציב שולחן נזירים מעץ מלא, הן בחצר הבית, הן בגג, אך גם בסלון או בפינת האוכל.

מי שמתעניין בשולחן נזירים, צריך לבחון מאיזה סוג עץ הוא בנוי, ניתן למצוא מעץ גושן, אלון, אורן, ועוד מגוון סוגי עצים, כמו כן ניתן למצוא אותו בשלל צבעים, החל מחום בהיר או חום כהה, לבן וכן צבעים נוספים.

כאמור ניתן לעשות שימושים רבים בשולחן נזירים מעץ מלא, אך צריך לזכור, שלא ניתן להזיזז את השולחן בקלות ממקום למקום, ולכן אם אתם בוחרים להציב אותו במקום מסוים, קחו בחשבון שזה המקום בו הוא יוצב ויהיה לכם קשה להזיז אותו משם. בוודאי אם אתם מעוניינים להכניס את השולחן מבחוץ פנימה או להיפך.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שולחן נזירים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אל משאלות בעץ, אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון סגנונות של שולחנות נזירים מעץ מלא. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או במייל, כמו כן אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן