שולחן קק"ל לפארקים

שדרוג, עיצוב וטיפוח של גינות ופארקים נעשה באמצעות שילוב אמצעים רבים. מלבד שימוש בשלטי הכוונה, פחי אשפה וברזיות, נהוג לטפח את הפארקים השונים באמצעות ריהוט גן למטיילים ולנופשים. במיוחד נהוג למקם בכל פינת חמד שולחן קק"ל לפארקים, ולרוב גם יותר מאחד. שולחנות כאלה מאפשרים למטיילים לעצור במקום מסודר לארוחה קלה ולמנוחה.

לפארקים ולבית:
בפארקים השונים, בחורשות, בגינות, יש אזורים שמתאים לטיול ויש אזורים שמתאימים לארוחה, יש אזורים שבהם ניתן למצוא מתקני שעשועים לילדים ויש אזורים שבהם ניתן למצוא קיוסק לממכר מיני מתיקה ומשקאות. בכל פארק ראוי לשמו ניתן למצוא קבוצות של מטיילים שעוצרים למנוחה ליד שולחן קק"ל לפארקים. עבור רבים, אותם השולחנות הם המייצגים בצורה הטובה ביותר את אווירת הטיולים המוכרת והאהובה.

כדאי לדעת שלא רק בפארקים ציבוריים ניתן להתקין שולחן קק"ל לפארקים. את השולחןן המוכר, המשולב עם ספסלים משני הצדדים ניתןן לרכוש גם בתור ריהוט גינה. חרשי עץ מיומנים שבונים סוגים שונים של שולחנות גינה יכולים להציע גם שולחנות בסגנון קק"ל וזאת לצד סוגים שונים של שולחנות וספסלים ופריטים אחרים המיועדים לגינות או למרפסות גדולות.

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

איכות ונוחות וגם עמידות:

שלא כמו רהיטים שנועדו לשימוש בתוך הבית, שולחנות גינה, רהיטים לגינה, מחסנים חוץ, נדנדות וכיוצא באלה חייבים להיות עמידים באופן מיוחד. גם שולחן קק"ל לפארקים צריך להיות, מטבע הדברים, עמיד ביותר שכן אין טעם בריהוט שלא יהיה עמיד לתנאי מזג אוויר קשים. ריהוט בלתי עמיד, גם אם יהיה נוח, יתקלף עד מהרה, ייסדק, ייאבד מהצבע ואפילו יישבר. ריהוט חוץ איכותי, ריהוט עמיד לגינה, ישמור על צורה, צבע ומראה לאורך זמן. כאשר הוא יהיה גם נוח לשימוש וגם יפה – הרי שמדובר בריהוט המושלם לכל גינה, לכל פארק, לכל מרפסת.

חברת משאלות בעץ מספקת את כל סוגי הריהוט האיכותי לבית, לגינה ולפארקים. למי שמחפש סוגים שונים של שולחנות, למי שנחוצים לו כסאות או ספסלים, מי שרוצה מחסני אחסון או שולחנות קק"ל – ימצא את הכל, במקום אחד ובאיכות ללא פשרות. 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן