שולחן קקל עם פרגולה

רוצים ליהנות מפיקניקים כל השנה? אמנם בישראל אפשר לצאת לחיק הטבע כמעט כל השנה הודות למזג האוויר היחסית נוח, אבל מה עם ימי גשם וחמסין? במיוחד לשם כך הומצא פטנט ישראלי מקורי – שולחן קקל עם פרגולה או בלשון העם : שולחן קקל מקורה. רוצים לדעת עוד על הפלא הזה ? המשיכו לקרוא וגלו כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על שולחנות פיקניק מקורים. 

שולחן קקל עם פרגולה הוא ככל שולחן פיקניק או שולחן קקל אחר בהבדל אחד : שולחן זה הוא מקורה והוא מעניק הגנה מקסימלית מפני פגעי מזג האוויר השונים. כמו כל שולחן קקל גם שולחן זה עשוי מעץ מלא שמבטיח עמידות רבת שנים. וכמובן ששולחן זה הוא גם יפה ונוח כך שאתם נהנים מכל העולמות. 

ותתפלאו אבל זו אופציה זולה וזמינה והיא מתאימה בעיקר למוסדות ולגנים. איפה רוכשים את הפלא הזה ? בחברת "משאלות בעץ" שכשמה כן היא : מגשימה חלומות באמצעות רהיטי בית וגן מעץ מלא תוך הקפדה על איכות ועל גימור.  וכמובן שהאיכות אינה באה על חשבון הגימור ולהיפך. 

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחן קקל עם פרגולה

חברה זו מקפידה על כל הפרטים הכי קטנים במוצריה, כולל שולחן קקל עם פרגולה, ודואגת להתאים את מוצריה ללקוחות : הלקוחותת יכולים לקבוע את צבע המוצרים ולהיות שותפים לעיצובו. אלוהים מצוי בפרטים הקטנים ? בחברת "משאלות בעץ" מאמינים בדיוק בזה אבל אצלם אלוהים נמצא גם בפרטים הגדולים.  

רוצים דוגמא? בבקשה : כל שולחן קק"ל עם פרגולה שתרכשו מ"משאלות בעץ" עשוי מאורןן פיני ועבר תהליכי חיטוי. תהליכים אלו מבטיחים שהשולחן יהיה עמיד בפני מזיקים, רקבון ופגעי מזג האוויר. למעשה, שולחן קק"ל עם פרגולה שנרכש דרך חברה זו הוא אינו רק שולחן אלא חוויה.

ומה אתם צריכים לעשות כדי ליהנות משולחן קק"ל עם פרגולה? פשוט ליצור קשר חברתת "משאלות בעץ" דרך אחד משלושת אמצעי הקשרר הבאים : 

לנסוע לכתובת : האלון 7 כפר טרומן

לצלצל למספר הטלפון :  050-9010402 

לשלוח מכתב בדואר אלקטרוני לכתובת :  Pinothen@gmail.com 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן