שולחן קק"ל

רוצים שנגלה לכם סוד? היום לא צריך לנסוע לפארק כדי להינות מפיקניק משפחתי ובכלל לא צריך לצאת מהבית. תתפלאו אבל כיום שולחן פיקניק (שולחן קק"ל) היא אפשרות זמינה וזולה וגם אתם יכולים לרכוש אחד. 

שולחן קקל הוא שולחן פיקניק שעמיד לשנים רבות וזאת הודות לעובדה אחת : השולחן עשוי מעץ מלא שמבטיח חסינות מפני פגעי מזג האוויר. אבל שולחן קק"ל צריך להיות גם אסתטי ויפה ולא רק חזק. איך עושים את כל זה בשולחן אחד?

מאד פשוט, רוכשים שולחן קקל דרך חברת "משאלות בעץ" ונהנים מכל העולמות בשולחן פיקניק אחד: גם שולחן ברמת גימור גבוהה וגם שולחן איכותי מעץ אורן פיני. בחברה זה מייצרים רהיטי בית וגן תוך הקפדה על פרטי פרטים ותוך התאמה ללקוח.  

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחן קק"ל

למה הכוונה? המשמעות היא שאתם כלקוחות יכולים לקבוע את צבע השולחן ולהיות שותפים לתהליך העיצוב. כל השולחנות שמיוצרים בחברה זו הם עמידים במיוחד הודות לעובדה אחת : הם עברו תהליכי חיטוי שמגינים על השולחן מפגעי מזג האוויר, ממזיקים ומריקבון. 

כל שולחן קק"ל שנרכש דרך חברת "משאלות בעץ" מבטיח שתהנו מחוויה בכל שימוש. למעשה, "משאלות בעץ" זה לא רקק שם אלא מציאות כי החברה אכן מגשימהה חלומות לאנשים. החברה מציעה שני דגמים עיקריים ללקוחותיה : 

  1. שולחן קקל למבוגרים במידות הבאות –  אורך : 1.80 מטר, רוחב כולל עם הספסלים : 1.55 מטר, גובה : 75 ס"מ, גובה הספסל : 42 ס"מ. 
  2. שולחן פיקניק לילדים במידות שמתאימות במיוחד לקטנים – אורך – 100 ס"מ, רוחב כולל עם הספסלים : 100 ס"מ, גובה : 52 ס"מ, רוחב השולחן : 48 ס"מ. 
גם אתם רוצים ליהנות בקיץ מפיקניקים משפחתיים בלי לצאת מהבית ? צרו קשר עםם חברת "משאלות בעץ" והתחילו ליהנות עודד היום. איך עושים את זה? בקלות כי לרשותכם שלושה אמצעי קשר לבחירה : 

ברכב –הגיעו למשרדי החברה בכתובת האלון 7 כפר טרומן

בטלפון – צלצלו למספר 050-9010402 

בדואר אלקטרוני – שלחו מייל לכתובת – Pinothen@gmail.com 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן