שולחן קקל

אולי זה מפתיע אבל אתם יכולים ליהנות מפיקניק משפחתי בלי לצאת כלל מהבית. איך עושים את זה ובזול? רוכשים שולחן פיקניק שידוע בשמו שולחן קקל במחיר שמאפשר גם לאנשים פרטיים ליהנות. 

שולחן קק"ל הוא לא פחות מהשקעה לטווח ארוך כי זהו שולחן עמיד מסיבה אחת : הם עשויים מעץ מלא שמבטיח ששולחן זה יחזיק מעמד לשנים רבות. עמידות זו חשובה במיוחד כי שולחן קקל נמצא בשטח וחשוף לפגעי מזג האוויר 24/7. בנוסף, כדאי ששולחן זה יהיה גם חזק, אסתטי ויפה

חושבים שאלו דרישות שאינן אפשריות? הגיע הזמן שתכירו את חברת "משאלות בעץ" שעושה את כל זה ואפילו יותר. חברה זו מייצרת מוצרים לריהוט בית וגן מעץ מלא תוך שימת לב לשני פרמטרים : מצד אחד גימור ומצד שני איכות ובקיצור – תשומת לב לפרטים הגדולים ולפרטים הקטנים במקביל.

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחן קקל

אלו שרוכשים שולחן קקל מחברה זו נהנים גם מיתרונות נוספים : אתם שותפים מלאים לתהליך העיצוב של השולחן ויכולים לקבוע את צבעו. בנוסף, השולחן שתרכשו יהיה עמיד בפני מזיקים, רקבון ופגעי מזג האוויר הודות לתהליכי חיטוי שונים שהוא עבר.

למעשה, שולחן פיקניק (קק"ל) שנרכש דרך חברה זו הוא חוויה והגשמת חלום ולא רק שולחן. לא סתם קוראים לחברה "משאלות בעץ" כי היא הלכה למעשה מגשימה לאנשים חלומות. לרשותכם שני דגמים של שולחן קק"ל לבחירה :  
  1. דגם של שולחן למבוגרים במידות הבאות –  אורך : 1.80 מטר, רוחב כולל עם הספסלים : 1.55 מטר, גובה : 75 ס"מ, גובה הספסל : 42 ס"מ. 
  2. דגם של שולחן קק"ל לילדים במידות הבאות – אורך – 100 ס"מ, רוחב כולל עם הספסלים : 100 ס"מ, גובה : 52 ס"מ, רוחב השולחן : 48 ס"מ. 

גם אתם רוצים שולחן פיקניק שמתאים לצרכים שלכם ושיגרום לכל המשפחה להינות ובגדול ? צרו קשר עם "משאלות בעץ" באחד מאמצעי הקשר הבאים :
•    הגיעו למשרדי החברה באלון 7 כפר טרומן
•    צלצלו לטלפון 050-9010402 
•    שלחו מכתב דרך הדואר האלקטרוני – Pinothen@gmail.com 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן