שולחנות לגינה

שולחנות מעץ לגינה

על מנת ליהנות מגינה מושלמת לא מספיק לבחור כמה פרחים או לשתול מעט דשא (רגיל או סינטטי). על מנת להפוך את הגינה לפינת חמד של ממש, כדאי לבחור גם פריטי ריהוט מתאימים באיכות מעולה, פריטים כמו שולחנות לגינה. רהיטי גן, שולחנות נוחים וכסאות מעוצבים יעשירו ויוסיפו הרבה צבע ונוחות לכל גינה – הן ביתית והן גינה של בית קפה או מסעדה. למעשה, שולחנות יכולים להתאים מאוד גם למרפסת הבית והם מעולים למטרת אירוח, לארוחה קלה או לסעודה של ממש באוויר הצח.

עמידות לזמן ארוך:
כאשר מחפשים שולחנות לגינה או שולחן פיקניק, כדאי כמובן לבחור פריטים שנראים אסתטיים ונאים. עם זאת, חשוב לא פחות לשים דגש גם על עמידות גבוהה וחומרי גלם מעולים. 

שולחנות המיועדים לשימוש בגינה או במרפסת יהיו חשופים בדרך כלל לשמש לוהטת בקיץ ולמים ולחות בחורף. גם אם הריהוט נשמר בדרך כלל במחסן סגור, תחת שמשיה גדולה או תחת כיסוי אחר, ריהוט גינה שלא יהיה עמיד מאוד יאבד מצבעו הטבעי, יתנפח או ייסדק והמראה החדש יאבד עד מהרה.

חברת משאלות בעץ מציעה ללקוחותיה המרובים מגוון רחב של שולחנות לגינה ורהיטי איכות נוספים מעץ מלא וממיטב חומרי הגלם הטבעיים. עם השקעה בעיצוב, בגימור, בעמידות ובנוחות, מקבלים רהיטים מושלמים לגינה או לפיקניק, רהיטי איכות עמידים לאורך זמן.

שולחנות מעץ לגינה

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

נוחות והנאה:

מלבד עמידות רבה ואסתטיקה נאה, שולחנות לגינה צריכים כמובן להיות גם נוחים מאוד. כאשר נהנים משולחן נוח, הרבה יותר נעים וכיף לשבת בגינה עם חברים, בני משפחה או אורחים אחרים. עם שולחן פיקניק נוח ועם מגוון רחב של רהיטי גן באיכות משופרת אפשר לנצל באופן מלא את הגינה היפה, את המרפסת הפתוחה, את הגג הפרטי.

זקוקים לשולחנות מיוחדים לגינה? מחפשים ריהוט אחר שניתן להעשיר בו את הגינה או את המרפסת? רוצים פריטים אסתטיים מאוד, פרקטיים וגם נוחים? רוצים ריהוט מעוצב מעץ בגימור מושקע וללא פשרות? בחברת משאלות בעץ יגשימו אתת משאלותיכם בתחום זה עם מגוון פריטים,, עיצובים ופתרונות מעץ לכל אחד ולכל מטרה. 
 

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן