שולחנות עץ

טיפים לבחירת שולחנות עץ
 "משאלות בעץ" מספקת בעבור לקוחותיה מגוון רחב של שולחנות עץ, בעיצובים ובגדלים שונים, ובהתאם לדרישת הלקוח. ב"משאלות בעץ" תוכלו ליהנות מניסיון רב שנים של עבודות שולחנות עץ. לפניכם, מספר טיפים מועילים במיוחד שיוכלו לעזור לכם בבחירת שולחנות עץ.
  • התאימו את גודל השולחן אל הצרכים שלכם וכמובן – גם אל הגודל של החלל הנתון. במידה ומדובר בשולחנות עץ לאוכל או שולחנות עץ כשולחנות קפה, חשוב לקחת בחשבון כי יהיה נוח לעבור מסביבו, לכן, מדדו היטב את הגודל של החלל הנתון.
  • במקרה של שולחנות עץ למטרות אכילה, תוכלו להיעזר במנגנון של שולחן נפתח, כך, בעת הצורך, תוכלו להגדיל או להקטין את גודלו של השולחן, אם אתם מזמינים אורחים או מנהלים את ארוחות החג.
 

שולחנות מעץ לגינה

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

טיפים לבחירת שולחנות עץ

שולחנות עץ צריכים להתאים מבחינת הגובה שלכם לכולם, ישנם מידות סטנדרטיות של שולחנות המיועדים לאכילה, לכתיבה או להגשה.

שולחנות עץ לילדים צריכים לתת מענה לצרכים של הילד, בין אם מדובר בשולחן כתיבה, או אפילו אם ברצונכם להציב בחצר הבית שולחן אוכל המיועד לילדים. יש להתחשב בגובה של הילדים, מצד אחד, לא נמוך מידיי – על מנת שיוכל לשמש אתכם לאורך מספר שנים, אך גם לא גבוה מידיי.

שולחנות עץ לבית או לחצר צריכים לשמש אותנו נאמנה, לכן, חשוב לבחור בחומר גלם של עץ המתאים לתנאי מזג האוויר ולאקלים.

כאשר מדובר בהזמנה של שולחנות עץ בהתאמה אישית, תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של סגנונות ועיצובים – כמובן, שצריך לקחת בחשבון גם את העיצוב הכולל של שאר הבית, על מנת ליצור מוצר שהוא משלים מבחינת סגנון העיצוב, ולא מתנגש בו.

במידה ואתם בוחרים לצבוע את שולחן העץ, יש להשתמש בצבע עמיד ולא רעיל, כזה שמתאים גם לשעות הארוחה.

"משאלות בעץ" מתמחה בעיצוב וייצור של שולחנות עץ, במגוון רחב של סגנונות, עיצובים וגדלים. ב"משאלות בעץ" ישמחו לעמוד לרשותכם בהתאמה אישית של שולחנות עץ בהתאם לצרכים שלכם, וכמובן, בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.
 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן