שולחנות קק"ל

תתפלאו אבל לא חייבים לצאת לפארק כדי להינות מפיקניק עם כל המשפחה. למעשה כל מה שנדרש הם שולחנות פיקניק הידועים בשמם שולחנות קק"ל. כיום גם אנשים פרטיים יכולים ליהנות משולחנות קקל בתור ריהוט לגינה הודות לעמידותם. שולחנות אלה נמצאים בשטח ולכן חייבים להיות עמידים בפני התנאים הקשים של מזג האויר, במיוחד בישראל. 

אמנם זה נשמע כמו משימה בלתי אפשרית ואפילו מדע בדיוני, אבל יש חברה אחת שמייצרת שולחנות קק"ל שעומדים בכל הדרישות האלו. זוהי חברת "משאלות בעץ" שמתמחה בריהוט מעץ מלא תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. בחברה זו מאמינים שהיופי נמצא בפרטים הקטנים והם שמים דגש על איכות ועל גימור. 

למעשה, כל שולחנות הקק"ל של חברה זו עשויים מעץ אורן פיני מלא שעבר תהליכי חיטוי. תהליכים אלו מגינים על העץ ממזיקים, מריקבון ומפגעי מזג האוויר ונותנים לשולחן עמידות לשנים רבות. בנוסף החברה מאפשרת ללקוח לקבוע את צבע השולחן ומספקת שירותי צביעה בתשלום נוסף. חברה זו מייצרת שולחנות קקל משני סוגים :
  1. שולחן קק"ל למבוגרים במידות הבאות –  אורך : 1.80 מטר, רוחב כולל עם הספסלים : 1.55 מטר, גובה : 75 ס"מ, גובה הספסל : 42 ס"מ. 
  2. שולחן קק"ל לילדים במידות הבאות – אורך – 100 ס"מ, רוחב כולל עם הספסלים : 100 ס"מ, גובה : 52 ס"מ, רוחב השולחן : 48*100 ס"מ. 

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחנות קק"ל

שולחנות קק"ל

יש גם שולחן קק"ל ל-16 איש אבל זה כבר סיפור אחר.. אבל אל דאגה אתם יכולים לקבל את מלוא הפרטים אודותיו בקלות : פשוט הגיעו ל"משאלות בעץ" באלון 7 כפר טרומן או צרו קשר מרחוק  – טלפון 050-9010402 או מייל Pinothen@gmail.com

לסיכום, "משאלות בעץ" היא יותר מחברת נגרות אלא בסיס לחוויה של כל המשפחה מסיבה אחת : היא מייצרת רהיטי עץ תוך התחשבות בצרכי הלקוח ואתם יכולים להיות שותפים לתהליך התכנון. אבל שלא תטעו כי בחברה דואגים שכל מוצר יהיה לא פחות ממושלם. אז למה אתם מחכים? 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן