שולחנות קקל

תתפלאו אבל בחג הבא לא תצטרכו לנסוע לפארק כדי לעשות פיקניק עם כל המשפחה. כל שנדרש מכם לעשות הוא לרכוש שולחן פיקניק או בשמם העממי שולחנות קקל. כיום מחירם של שולחנות אלו שווה לכל נפש כך שגם אתם ומשפחתכם יכולים להינות. 

שולחנות קק"ל נחשבים להשקעה בטוחה כי אלו הם שולחנות עמידים במיוחד. עמידות זו היא בסיס לפעילותם של שולחנות אלו מסיבה אחת : שולחנות קקל נמצאים בחוץ כל הזמן בתנאי מזג אוויר משתנים.  בנוסף, שולחנות אלו צריכים להיות חזקים, יפים ואסתטיים וכדאי שהם יהיו מעץ מלא. 

מבולבלים? לא חושבים שזה אפשרי?

תתפלאו, אבל אפשר להינות מכל היתרונות האלו הודות לשולחנות קק"ל של חברתת "משאלות בעץ". חברה זו מתמחה בריהוטט בית וגן מעץ מלא בלבד תוך על איכות ועל גימור. בחברה שמים לב לכל הפרטים וחרטו על דגלם מוטו אחד : הרצון לתת ללקוח חוויה ולא רק רהיט. 

בתחום שולחנות קקל החברה מייצרת שולחנות מעץ אורן פיני מחוטא. תהליכי החיטוי מבטיחים את עמידות השולחן ואת עמידות בפני מריקבון, ממזיקים ומפגעי מזג האוויר הישראלי

שולחנות קק"ל

מגוון סוגים וגדלים | מחירים אטרקטיבים

שולחנות קקל

שולחנות קק"ל

וזה לא הכל – אתם יכולים להחליט על צבע השולחן שלכם ולהיות שותפים לתהליךך העיצוב. כך תוכלו להתאים את השולחן שלכם לצרכים שלכם : למרפסת, לגינה או לכל מקום אחר. לחברה זו שני סוגים של שולחנות קק"ל במידות שונות :
  1. שולחן קק"ל למבוגרים במידות שמתאימות למבוגרים-  אורך : 1.80 מטר, רוחב כולל עם הספסלים : 1.55 מטר, גובה : 75 ס"מ, גובה הספסל : 42 ס"מ. 
  2. שולחן קק"ל לילדים במידות שמבטיחות שגם הילדים ייהנו – אורך – 100 ס"מ, רוחב כולל עם הספסלים : 100 ס"מ, גובה : 52 ס"מ, רוחב השולחן : 48 ס"מ. 

לסיכום, חברת "משאלות בעץ" אכן מתאימה לשמה : היא מגשימה לכם את החלומות של פיקניק מבלי לצאת לפארק תוך התחשבות בצרכים שלכם. ומה אתם צריכים לעשות? להגיע  ל"משאלות בעץ" (אלון 7 כפר טרומן) או ליצור קשר באמצעות הטלפון 050-9010402 או באמצעות הדואר האלקטרוני- Pinothen@gmail.com
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן